özel dedektif hizmetleri istanbul
26 Şubat 2019

Yangın Müfettişi ve Karısı Sigorta Sahtekârlığı Yapmaktan Tutuklandı

Louisiana yangın müfettişi ve karısı, arabasının doludan zarar gördüğü gerekçesiyle düzmece bir tazminat dosyası açmakla suçlandı. Dolu hasarı, O arabayı satın almadan önce meydana gelmiştir.

David ve Dana Fuller Hill, 2002 model Volvoları için düzmece mal zararı tazminatı dosyası açmakla suçlandı. News-Star’ın haberine göre, Hill ailesi arabalarının dolu fırtınasında zarar gördüğünü iddia etti.

Yetkililer, Hill ailesinin düzmece bir tazminat talebinde bulunarak, arabayı Şubat 2017’de satın almadan önce meydana gelen hasar için ödeme almaya çalıştıklarını ifade etti. News-Star’ın bildirdiğine göre çift, hasar için GEICO’dan $3,358 aldı.

Özel Dedektifler, Araba ve Dolandırıcılıkla İlgili Gerçekleri Açığa Çıkartıyor

Ancak, özel dedektifler bu arabanın zaten önceki sahipleri tarafından düzenlenmiş dolu zararı ile ilgili bir tazminat talebi olduğunu öğrenirler. Sonraki sahibi, araba ondayken ilave bir dolu zararına maruz kaldığını söyledi.

Araba Şubat 2017’de Shreveport’da yapılan bir mezatta alınmıştır. Alan şahıs arabayı Hill ailesi için aldığını söylemiştir. Bu şahıs, araba alındığında dolu hasarının zaten olduğunu da söylemiştir.


Galeri