default
27 Kasım 2018

Aldatan erkek ayağından belli olur

Yapılan bir araştırmaya göre partnerinizin sizi aldatıp aldatmayacağını ayak parmaklarından ve yapısından anlayabilirsiniz. 

İngiliz araştırmacı Jane Sheehan ayakların kişilik hakkında önemli ipuçları taşıdığını söylüyor.İşte ayak parmaklarına göre kişilik tahlili:

Büyük başparmak: Zeki ve yaratıcılığın göstergesidir. Başparmağı büyük olan kişiler konuları farklı değerlendirir ve sorunlara hemen çözüm üretir. Başparmağı kısa olanlar ise görev adamıdır, çalışkandır.

İkinci parmak: Uzun olanlar lider, kısa olanlar ise uyumludur.

Orta parmak: Ayak parmaklarında uzun bir orta parmağa sahip olan erkekler kısa olanlara oranla daha enerjiktir. Her şeyin mükemmel olmasını isterler. Yaptıkları her işte başarılı olurlar. Üçüncü parmağı kısa olanlar ise hayatın güzelliklerine önem verir, sakin bir yaşamı seçer, koşturmayı sevmez.

Dördüncü parmak: Dördüncü parmağı uzun olanlar aile ve ikili ilişkilerine çok önem verirler, iyi bir dinleyicidirler. Başkalarının sorunlarıyla ilgilenmekten kendilerini alamazlar. Bu parmağın kısa olması ise aile ve ilişkiden başka şeylere odaklanan bir kişiliğin göstergesidir.

Son / küçük parmak: Eğer çok kısa ise, karşınızdaki erkek çocuksudur, sorumluluktan kaçar. Küçük ayak parmaklarını diğer parmaklarından ayrı olarak oynatabilenler maceraperesttir, flört etmeyi sever. Oynatamayanlar ise rutin bir hayat yaşar ama sadık olurlar. Ayak büyüklüğü: Küçük ayaklı erkekler büyük ayaklı erkeklere oranla aldatmaya daha yatkındır.

Taban: Taban oyuğu az olan erkekler yalnız kalamaz. Düztabanlar ise kararsızdır. Sık sık partner değiştirir.

Written By YASAM CİZGİSİ on 11 Nisan 2012 Çarşamba | askevlilik.blogspot.com


Yorumlar (0)

Yorum Gönder