default

Eş Takibi

Eş Takibi

Eşinizin sizi aldattığını mı düşünüyorsunuz? Eşler arasında yaşanan güvensizlik ve şüphe çekici davranışlar sizleri endişeye sevk edebilir, hatta sizi büyük kıskançlık krizlerine yöneltebilir. Bunun sonucu büyük psikolojik sorunlar yaşanmasına sebebiyet verir. Artık şüphe ve güvensizlikle yaşamanıza gerek yok. Aklınızdaki soru işaretlerine son verin DAT DEDEKTİFLİK sizlere profesyonel yardım almanız yolunda tüm bilgi ve tecrübeleri ile ışık tutacaktır

Aldatılıyormuyum eşimden şüpheleniyorum

Erkeğinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız onu daha dikkatli gözlemlemelisiniz. Mesela son günlerdeki hal ve hareketlerini incelemekle işe başlayın
Erkekler aldattıklarını nasıl davranıyorlar. İşte size bazı ipuçları…

Sizinle konuşurken yüzünüze dokunuyorsa, gülümsüyorsa, gözlerini kaçırıyorsa, yüz kasları titremeye başladıysa, kollarını çaprazlama tutuyorsa ya da konuşma anında bacak bacak üstüne atarsa, gözbebekleri küçüldüyse, “Evet” cevabı verirken başını “Hayır” anlamında iki yana sallarsa, ellerini saklarsa, kelimeleri yanlış söyleyip tutuk konuşuyorsa, bilin ki size yalan söylüyor!

eş takibi istanbul
1- Telefonda erkek ismiyle kayıtlı kızlar
Erkekler artık uyandı. Önceden sevgililerinin telefonlarını cep telefonlarına kaydetmez, ceplerine herhangi bir yere isimsiz not düşerlerdi. Şimdi durum değişti… Onlar şimdi görüştükleri diğer kızların adını erkek isimleriyle kaydedip, sorunu geçiştiriyorlar.


2- Sevgiliye ikinci bir telefon hattı
Ayrıca şimdi erkekler telefondan dolayı yakalanmamak için, sevgiliye ve kendisine ikinci bir telefon hattı alıp dilediklerince görüşüyorlar. Bu durumda yakalamak biraz zor tabii eğer siz O hattı bilmiyorsanız… Ancak ikinci bir telefonu varsa, onu saklaması biraz zor olabilir.


3- Sürekli özür diliyorsa
Size bir tatlı sözü çok gören erkeğiniz, süt dökmüş kedi gibi yanınızdan ayrılmıyorsa, bilin ki bu işte bir terslik var dikkatli olun. Durumu çakmayasınız diye yapmadığı numaralar kalmayan erkeğiniz, hiç beklemediğiniz bir anda elinde çiçeklerle geliyorsa, sizi yemeğe götürüyorsa ya da ani sürprizler yapıyorsa aman dikkat!


4- Sık sık hediye alıyorsa
Daha önce sizi hiç düşünmeyen ve hiçbir özel gününüzü hatırlamayan partneriniz birden sizi hediyelere boğmaya başladıysa ve özel günlerinizi sektirmiyorsa dikkat! Suçluluk duygusu adama birçok şey yaptırır çünkü. Tabii kadınına böylesine hoş sürprizler yapan her erkek aldatıyor diyemeyiz ancak, kilit noktanın sezgileriniz olduğunu unutmayın.

sevgili takibi


5- Yeni teknolojiler yalanlara hizmet ediyor
Size seyahate çıkacağını söyledi ve havaalanından arayıp cep telefonunu çaldırdığını iddia ediyor. Ankesörlü telefondan arıyormuş! Gerçekten de arka planla uçak sesleri ve bir gürültü duyuyorsunuz… Ama sakın o kadar emin olmayın. Son zamanlarda çıkan yeni bir teknoloji ürünü, istenen ortamın sesini çıkartıyor. Havaalanı, trafik, ofis ortamı… Bunu telefona dayadıkları anda tamam!


6- Gideceğim yer yakın, boş ver arabayı…
Araçları olmasına rağmen, arkadaşlarıyla buluşmaya diye çıkıp “Bir kahve içeceğiz zaten, yakın, arabayı almama gerek yok” diyen bir erkek, böylece daha baştan eve geç geleceğinin sinyalini veriyor. Geciktiğinde de, “Taksi bulamadım” ya da “ küçük bir kaza yaptık” gibi bahanelerle karşınıza çıkıyorsa, öncesinde de buna benzer davranışlarla sık karşılaştıysanız, tırnaklarınızı göstermenizde fayda var.


7- Bizimkilere uğradım, uyuyakalmışım!
Hiçbir anne, siz aradığınızda yorgunluktan uyuya kaldığını söylemesini rica eden ana kuzusu oğluna, hayır diyemez. Annelerini çapkınlıklarına alet eden erkeklerle baş etmenin en etkili yolu, annesiyle sıkı bir ilişki kurmaktır!

dedektif tutmak ve istanbul dedektif


Yorumlar (0)

Yorum Gönder