default

Evlilik Öncesi Araştırma

 Evlilik Öncesi Araştırması 

Evlenceğiniz kişinin kim olduğunu bilmek en doğal hakkınız,gerçekten size anlattığı gibi birisimi,yoksa farklı bir hayatımı yaşıyor,günümüzde evlilikler ve ilişkiler maalesef 

 çoğunlukla ekonomik nedenler,aldatma,geçimsizlik gibi sebeplerle son bulmakta.evlenmeye karar verdiğiniz kişinin sizden önceki hayatı hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Daha önceden evlilik yaşadı mı, yaşadıysa neden ayrıldı? Kötü alışkanlıkları var mı? Estetik operasyon geçirdimi? Aile yapısı size uygun mu? Nasıl biriyle evleneceksiniz? Evleneceğiniz kişinin tüm geçmişini sizin için araştırıyoruz.

evlilik öncesi araştırma

Bu gibi konularda dedektiflik büromuz ve dedektif ekibimiz size bilgi verecektir. Dat Özel Dedektiflik Ankarada ve tüm Türkiyede  bireysel dedektiflik kapsamında size "Evlilik Öncesi Araştırma" konusunda profesyonel ekibimizle destek oluyor.. Detaylı bilgi için bizi arayın.

Son zamanlarda çok yaygın olan, bu araştırma konusunda, hayatınızı birleştireceğiniz, birlikte olduğunuz kişinin, geçmişinden başlayarak, zamanınıza kadar olan yaşam tarzı, çevresindeki arkadaşlıkları...

evlilik öncesi araştırma hizmeti

Sizinle birlikte olmadığı zamanlarda, kimlerle beraber olduğu, hayatında olabilecek bir 3. kişinin varlığı, alkol veya uyuşturucu kullanıp kullanmadığı, kumar tutkusu, aile fertlerinin kimler olduğu, yaşam konumları ve içtimai durumlarının neler oldukları. DAT Dedektif elemanlarınca, gizlilik içerisinde, birlikte olduğunuz kişi hakkında evlilik öncesi araştırma yaparak elde edebilecekleri delillerle, kafanızdaki sorulara cevap vermektedir.

evlilik öncesi araştırma hizmeti


Yorumlar (0)

Yorum Gönder