marka-dedektifligi

Marka Dedektifliği

MARKA DEDEKTİFLİĞİ
Lisanslı profesyoneller hizmetinizde
Bir marka kolay oluşmuyor ama bunu herkes bilmiyor.Biz bunu çok iyi biliyoruz ve markaların kendilerini korumaları için mükemmel bir hizmet oluşturduk.Biz MARKA DEDEKTİFİYİZ.Markanın kendisinin dahi bilmediği ve milyonlarca dolar mevcut satışlarına ve marka imajlarına zarar veren tüm yapıları tespit edebilen ve onlara raporlayabilen bir kabiliyete sahibiz.Biz fiziksel takip ürün raf takibi gibi hizmetler vermiyoruz.Biz tüm dünyada internette markaya ait legal ve illegal ne varsa onu süreklilik arz eden şekilde Markanın kendisine raporluyoruz ve korunmalarını sağlıyoruz.
30 kişilik ekibimiz 7/24 bu hizmeti siz değerli marka sahiplerine sunuyor.Bizi arayın randevunuzu alın ve markanız hakkındaki her bilgiye sahip olun.

marka patent sahteciligi

NEDEN BİZ?
ÖZEL DEDEKTİFLİK hizmetlerimiz ile beraber 15 yıldır dünyaca ünlü tüm markaların birçoğuna hizmet veren firmamız çok önemli bir misyon edinmiş ve kaliteye saygı,emeğe saygı,yatırıma saygı felsefesini tüm dünyaya yerleştirmek üzere yola çıkmıştır.Bu yolda yürümek isteyenler gerçek markalardır.Bazı markalar kasıtlı olarak kendi kopyalarını piyasaya sürmekte veya şirket içindeki menfaat düşkünleri bunları marka yönetimlerinin bilgisi dışında gerçekleştirmektedirler.Ama sadece kendilerini kandırabilirler ve DATDEDEKTIF.COM onları ortaya çıkarana kadar sizi kandırabilirler ama bizi kandıramazlar.Biz bunların kim olduğunu size raporlayan Marka koruyucunuzuz işte o yüzden BİZ!

marka dedektifliği özel dedektif

Özel dedektiflik diğer bir adıyla araştırmacılık gerçek ve tüzel kişilerin istekleriyle birlikte belirli konuyla ilgili kanunlar ışığında, insanların kişilik hakları ve özel hayatlarına girilmemek suretiyle her türlü bilgi ve belgeyi toplayıp değerlendirdikten sonra, suç teşkil edenleri ilgili makama diğer bilgileri ise araştırma talebinde bulunan kişilere sunmakla görevli özel kuruluşlardır.

Özel Dedektifler bilinen şeylerin bilinmeyen perdesini ortadan kaldıran kişilerdir. Türkiye’de dedektif çalışmaları diğer ülkelerde uygulandığı şekilde hukuka aykırı hiç bir araştırma yapılmaksızın, ülke genelinde, kapsamlı araştırmalar yapılan bir şekilde yürütülür. Ülkemizde dedektiflik mesleğinden haberi olmayan fakat verilen hizmetlere ihtiyacı olan birçok birey mevcuttur.

Türkiye'de dedektif araştırmaları gizlilik prensipleri içerisinde, hukuki kurallara uyularak yürütülür. Özel dedektif ekiplerinin gerçekleştirdiği bu araştırmalar ve tespitler, sonuç odaklı olarak kesin çözüm hedefiyle yapılır. Belirlemelerden sonra tüm araştırma sonuçları hukuki bir durum varsa mahkemede delil niteliği taşıyacak şekilde sunulmak üzere müşterilere teslim edilir.

Ülkemizin dedektiflik sektörü ile tanışmasının üzerinden fazla bir zaman geçmemiş olmasına rağmen yapılan çalışmaların tamamı Avrupa standartlarında sunulmaktadır. Ülkemizde dedektiflik sektörü özel alanda gelişme göstermeye devam etmektedir. Devletin kendi bünyesinde dedektiflik hizmeti sunduğu herhangi bir kurumu bulunmamaktadır.

Dedektiflik bürolarının emniyet mensupları ile birlikte yürütmüş oldukları çalışmaların tamamında başarıya ulaşılmış ve gerektiğinde emniyet mensupları ile ortak çalışmalar yapılmıştır. Ülkemizde görev yapmakta olan polis, asker ve emniyet mensupları dedektiflik ünvanı olmasa da asıl olarak dedektiflik hizmeti vermektedir. Yürütülen soruşturmalarda toplanılan deliller ve yapılan araştırmalar dedektiflik hizmetinin bir parçasıdır. Yapılan dedektiflik çalışmalarının tamamında müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak mağduriyetler minimum seviyeye indirilmektedir.

istanbul dedektif

İşte bütün bunları göz önünde bulundurduğumuzda DAT ÖZEL DEDEKTİFLİK olarak siz değerli müşterilerimize en güvenli hizmeti verebilmek için yola çıkmış bulunuyoruz. Tamamen yasal olan firmamız, Özel dedektiflerimiz, alanında uzman kadromuz ve profesyonel çalışma anlayışımızla sizlere kaliteli hizmeti güven ortamı içinde sunuyoruz.

Amacımız göremediğiniz gerçekleri, perde arkasında kalıp aydınlatılması gereken olayları gün ışığına çıkararak kafanıza takılan soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırmak. Bizlere günün her saati ulaşabileceğiniz web sitemiz ve telefon numaralarımızdan her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

Milyonlarca belki milyarlarca dolar harcadınız,saatler günler aylar yıllar harcadınız en önemlisi yenileyemeyeceğiniz beyninizi ve fikrinizi harcadınız ve sizin tüm bu harcadıklarınız üzerinden başkaları belki sizden daha fazla kazanıyor ve sizin kalite standartlarınızı hiçe sayıyor.Evet siz kopyalarınız korsanlarınız oldukça iyi bir markasınız belki ama siz korsan ürün üreticisi değilsiniz ve olamazsınız.Kimsenin de olmasına müsade edemezsiniz.Peki nasıl?

​Marka dedektifi sizin için tüm bu soruların cevabını size sunmak için geliştirildi.Dünya devleri bizimle artık sizide bizimle markanızı korumaya davet eden bir ekibiz.İşimiz size sizin bilemediklerinizi ve bulamadıklarınızı anlatarak markanızı korumanızı sağlamak.


Galeri

Yorumlar (0)

Yorum Gönder