Ekibimiz

DAT ÖZEL DEDEKTİFLİK olarak çalıştığımız ekibimiz,deneyimli, profesyonel, tecrübesi olan, konuların uzmanı dedektifler olup, destekleyici olarak  ise yine aynı değerde yardımcı Özel Araştırma Görevlilerini istihdam ederler. Her türlü detay ve incelikler göz önünce bulundurulur, müşterilerinin talepleri üzerine belirtilen ve istenilen konularda, inceleme ve araştırma yapar..
Türkiye ve Dünya'nın her yerine ulaşma ve irtibat imkanına sahip olup, konusunda uzmanlaşmış bir ekiple hizmetlerine devam etmektedir ..

 Türkiye’de henüz Kanunu ve yasası olmayan bu iş kolu ne yazık ki İLK ve TEK biz yasalız diye başlıklar atan  medyatik olma çabası içersindeki bazı arkadaşlarımız   (hangi dedektiflik firması olursa olsun) yasası olmayan bir ülkede YASAL olduğunu beyan etmesi sadece bir aldatmadır. Siz müşterilerimizin ve tüm halkımızın bu konuyu göz ardı etmemesi önemle rica olunur.

  Kurmuş olduğumuz  dedektifler derneği  mesleğin gelişimi ve yasasının çıkarılması için yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmektedir.
    Bununla birlikte gün geçtikçe artan ve sadece web sitesi üzerinden adres ve telefon numarası veremeden bu işi yapan sözde dedektiflik firmalarının suistmallerinin göz önünde bulundurulması, dedektiflik firması ile anlaşılırken seçimin çok iyi yapılması, referans, sözleşme, tanınırlık, yerel ve ulusal kanallarda, yazılı ve görsel basında en azından rüştünü ispat etmiş olması gibi değerler göz önünde bulundurulması saygıdeğer müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar olarak sayılabilir. 
Tüm Türkiye çapında profesyonel ve deneyimli kadromuzda 24 saat hizmet vermekteyiz. Ayrıca Tüm Türkiye' de talep üzerine ekiplerimizi yönlendiriyoruz. profesyonel ekibimizle tüm taleplerinize cevap verebilecek deneyim ve birikimimizle hizmetinizdeyiz.
Yaşamın zor ve içinden çıkılmaz durumlarında, mutlak suretle her insanın bir desteğe, dayanağa ve başını yaslayacağı güvenilir bir dosta ihtiyacı vardır. Profesyonel sırdaşınız sloganıyla hareket eden DAT ÖZEL DEDEKTİFLİK hayatınızı kolaylaştırmak , içinden çıkılmaz sorunlarınızda sizlere yardımcı olmak ve hukuk karşısında haklarınızı korumak, ışık tutmak, sizlere el ve ayak olmak üzere var olmuştur.
 
"DAT ÖZEL DEDEKTİFLİK" özel araştırmaları sonucu ulaştığı bilgileri kimseye açıklamaz. Açıklamaz. Sözleşmeli Müşterilerinden başkasına bilgi veremez.