Neden Biz?

Özel dedektif Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?


21. yüzyıl başlarında ülkemizde ve dünyada hızla gelişme kaydeden özel dedektiflik araştırma şirketlerinin içersinde 2009 yılında kurulan şirketimiz DAT DEDEKTİFLİK HİZMETLERİ Ltd. Şti. sektörümüzde önemli bir açığı kapatmak amacıyla yola çıkmıştır.


Yoğun çalışmalar sonucunda profesyonel bir kadro ve alt yapı çalışmalarını tamamlayan firmamız müşterilerine güvenilir ve doğru bilgi vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.


Müşteri güvenirliliği konusunda çok titiz çalışmalar yapan firmamız, psikolojik ve teknik analizler sonucunda müşterilerine hizmet vermektedir.


Aslolan müşterilerimizin bize duyacakları güvendir. Ancak tarafımıza yapılan başvuruların da aynı titizlik ve dikkat ile incelenmesi ve değerlendirilmesi gerekmektedir. Başvuru için randevu alan müşterilerimiz öncelikle müşteri bilgi formu doldurmak suretiyle ön görüşmeye davet edilir, ön görüşme sonucunda uzman kadromuz tarafından gerekli değerlendirilmeleri yapılan müşterilerimiz için ikinci görüşme teknik bilgi analizidir. Bizlere vereceğiniz bilgilerin gerçekliği ve güvenirliliği bizim için çok değerlidir. Gerekli iki ön görüşme sonucunda, ön araştırması tamamlanan müşterimize ekiplerimiz ile hizmet vermeye hazır hale geliriz.


Hizmetlerimizi;


ALDATMA / EŞ TAKİBİ
ÇOCUK TAKİBİ
EVLİLİK ÖNCESİ ARAŞTIRMA
KİŞİ / KURUM ARAŞTIRMA
ALACAK / HACİZ TAKİBİ
PERSONEL ARAŞTIRMASI
MİRAS ARAŞTIRMA
HIRSIZLIK
SAHTE ÜRÜN ARAŞTIRMASI

Olarak sıralamamız mümkün.


DAT özel dedektiflik "Araştırmacılık" Gerçek ve Tüzel kişilerin talepleri doğrultusunda, belirli bir konu ile ilgili T.C.K yasaları C.M.U.K. ve Medeni Kanun çerçevesinde, insanların kişilik hakları ve özel hayatına girilmemek şartıyla, her türlü bilgiyi toplayıp, değerlendirdikten sonra, suç teşkil edenleri ilgili makam "Adli, İdari ve Resmi Hukuk Güçlerine" diğer bilgileri araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmakla görevli "Özel Araştırma" kuruluşudur.


Bizler yani özel dedektifler, gerçek ve tüzel kişiler adına, talep edilen konu ile sınırlı olarak mevcut kanunlar çerçevesinde her türlü bilgileri toplayıp değerlendiren, araştırma ve inceleme yapan, gerçek ve tüzel kişilere karşı, olabilecek her türlü tehlikenin önlenmesi amacıyla danışmanlık hizmeti veren, bu görevleri sırasında bir suça muttali olduğunda ilgilileri haberdar eden bir firmadır.


DAT özel dedektiflik Ankara’da Dedektif ihtiyacını güvenilir bir şekilde yıllardır karşılamaktadır..