Neler Yapıyoruz?

NELER YAPIYORUZ?
Dat Dedektiflik; boşanma velayet davalarında delil temini, eş takibi, adres tespiti, mal varlığı takibi, yerli ve uluslararası araştırmalar, yönetim kurulu üyeleri ve üst düzey yöneticilerin güvenlik araştırmalarını, karmaşık davaları ele alır, istihdam öncesi arka plan kontrolleri CV doğrulama Referans check yapar.

Yaklaşımımız basit ve şeffaftır. Olaylarda cevap bulabilmek için açık kaynakları, açık kaynaklıkamu kayıtlarını; yaratıcı ve düşünceli sorularla yaptığımız görüşmelerden edindiğimiz bilgileri kullanırız. Özenle, her gün biraz daha geliştirmekte olduğumuz ekibimizde bizi çevik, proaktif ve verimli hale getirmekte olan deneyimli araştırmacılarımız vardır.
Amacımız; sizlere makul bir ücret karşılığında, bilinçli ve doğru bir şekilde karar verebilmeniz için yaptığımız araştırma ve soruşturmalarla sizi aydınlatmaktır.


NELERİ YAPMIYORUZ?


Dat Dedektiflik olarak, bilgi edinebilmek için illegal ya da etik olmayan araştırma methodlarını kullanmayız. Bankacılık işlemleri veya tıbbi kayıtlara, gizli devlet belgelerine ulaşmamız söz konusu değildir. Ayrıca resmi kurumlar ve kolluk kuvvetleri ile bir ilgimiz yoktur.

Eğer bildirdiğiniz durumunuzu çözemezsek, bunu size büyük bir açık fikirlilikle anlatıp, size yardımcı olabilecek insanlarla iletişim kurmanızı sağlayacağız. Büyük bir özen ve disiplinle olayınızı ele alsak da, size her problemi çözme vaadi sunmadığımızı özellikle belirtmek isteriz.


NASIL ÇALIŞIYORUZ?


Biz bu işi yapmak için buradayız! İhtiyaçlarınız ve ikilemde kaldığınız durumlarda size yardım edebilmek için çok çalışıyoruz ve yaratıcı düşünme teknikleri geliştiriyoruz. Yaptığımız ilk görüşmeden sonra, size tavsiyelerimize dayalı, ayrıntılı bir eylem planı veriyoruz. Bu plan, belirttiğimiz süre içerisinde hedeflediklerimize ulaşmak için oluşturduğumuz hareketlerimizi içerir. Araştırmalarımızı aşamalar halinde, olayın kontrolünü elinde bulundurmanızısağlayacak şekilde ve size büyük ücretler ödetmek zorunda kalmadan gerçekleştiririz.