UODED

Uluslararası Özel Dedektif Eğitimleri Derneği

1. Uluslararası Özel Dedektifler Konferansı İzmirde Gerçekleştirildi.

Ülkemizde Özel Dedektiflik Meslek Normlarının oluşturulması ,Özel Dedektiflik Yasa çalışmalarının hızlandırılması için bir yıl önce Özel Dedektif Platformu ve Uluslararası Özel Dedektif Eğitimleri Derneği olarak yola çıktık .
Uluslararası Özel Dedektif Eğitimleri Derneği ve Anadolu Özel Dedektifler Derneği ile çıktığımız bu yolda Ankara ,İstanbul ,İzmir Antalya illerinde Yuvarlak Masa Toplantıları düzenleyerek ,planlarımızı,projelerimizi paydaşlarımız ile paylaştık.

10-13 Ekim 2018 tarihinde İzmir de gerçekleştirdiğimiz “1.Uluslararası Özel Dedektifler Konferansı “yurtiçi ve yurtdışından değerli katılımcılar ile beklediğimizin ötesinde bir etki ve fayda çemberi oluşturdu.

Bu konferans neticesinde Özel Dedektif 
Platformu olarak

- Yayın sahibi olduğumuz Özel Dedektif Dergisinin ,Private İnvestigator Magazine adıyla İngilizce ,basılı ve e-dergi olarak 2 ayda bir hazırlanması yayımlanması çalışmalarına başlanmıştır .

ayrıca;

-Okullarda Dedektif Kulüplerinin kurulması için çalışmaların görüşmelerin yapılması kararlarını almış bulunmaktayız .

2019 Ocak ayı içerisinde Ankara’da yapacağımız PROFESYONEL SPORCU İZLEMELERİ, NEDENLERİ VE SONUÇLARI Sunumu ile Tamamlayıcı Scouting”Ana temalı toplantımızda görüşmek üzere . Özel Dedektif Ümit Hakan KARAKAYA 


Galeri